Розв'язування задач на відсотки за допомогою пропорцій

Школьная литература

Познайомитися з різними видами задач на відсотки, які розв'язуються за допомогою пропорцій.
Перевірити вміння учнів застосувати набуті знання у нестандартній ситуації
Показати можливість застосування математичного апарату до розв'язування різноманітних прикладних задач
Розвинути увагу, логічне мислення, самооцінку учнів.

Основи веб-дизайну

У посібнику в доступній формі описані основні методи та засоби веб-дизайну. Розглядаються мови HTML і JavaScript, автоматизовані та візуальні засоби розробки веб-сайтів, зокрема програма FrontPage, служби хостингу та популяризації сайтів, а також художні аспекти веб-дизайну. Книжка містить теоретичний матеріал, практичні роботи, вправи, завдання для самостійного виконання і тести. Посібник призначено для учнів та учителів середніх загальноосвітніх шкіл, ліцеїв і гімназій. Він може використовуватися під час вивчення базового курсу інформатики і курсу за вибором. Видання також стане в нагоді всім, хто прагне опанувати веб-дизайн самостійно.

Індивідуальний план. І семестр.

Складено відповідно до Програми в редакції 2017 р.

Твір